ul. Krochmalna 22A, 20-401 Lublin zapraszamy 8-16 (od poniedziałku do piątku)
GOBI Meble Biurowe > Produkty > Meble biurowe > Meble gabinetowe > Iryd

Iryd

Meble gabinetowe, wchodzące w skład linii IRYD, skierowane są do tych klientów, dla których szczególnie cenny jest prestiż i komfort użytkowania. Wszystkie szafy na dokumenty, ubraniowe, kartotekowe oraz aktowe produkowane są w oparciu o najnowsze rozwiązania w branży. Asortyment z kolekcji IRYD cechuje się oryginalnymi kształtami brył, lekką formą, a także najwyższą jakością zastosowanych materiałów. Oferowane meble do biura wykonane są z 28-milimetrowej płyty meblowej, z której wyprodukowano poszczególne elementy wyposażenia, takie jak blaty biurek i stołów konferencyjnych, a także szafy aktowe, kartotekowe, ubraniowe oraz ich korpusy.

W naszej pracy wykorzystujemy tylko najbardziej innowacyjne technologie. Prezentowane meble gabinetowe są przykładem zastosowania techniki, polegającej na oklejeniu drzwi szaf i frontów szuflad obrzeżem ABS. Kolor obrzeża jest takim sam, jak barwa stelaży. Polecane szafy ubraniowe, kartotekowe oraz aktowe wyposażone są w specjalistyczne prowadnice TANDEMBOX, umożliwiające pełen wysuw oraz korzystanie z mechanizmu samodomykania i powolnego hamowania. Naszym klientom chcemy zaoferować tylko najbardziej funkcjonalne meble biurowe, dlatego wszystkie kontenery i pomocniki wyposażyliśmy w piórnik oraz metalowe wkłady w szufladach.

Zależy nam, by udostępniać asortyment w pełni odpowiadający Państwa oczekiwaniom. Dlatego wykonujemy meble biurowe na wymiar, przy produkcji których uwzględniamy wszystkie sugestie naszych klientów. Nasze szafy ubraniowe i kartotekowe, a także specjalistyczne szafy na mapy i dokumenty, w zależności od Państwa oczekiwań, wyposażone są w drzwi posiadające formę ramek aluminiowych lub w takie, które są wykonane są z płyty. W pierwszym przypadku drzwi wypełnione są szaro-metalowym szkłem LACOBEL. Wszystkie meble gabinetowe linii IRYD umożliwiają regulację poziomowania w zakresie 15 mm. 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Instagram