ul. Krochmalna 22A, 20-401 Lublin zapraszamy 8-16 (od poniedziałku do piątku)
GOBI Meble Biurowe > Produkty > Gabloty i tablice > Tablice > Tablice tekstylne

Tablice tekstylne

Obok tablic magnetycznych i korkowych, tablica materiałowa to najbardziej popularne rozwiązanie wykorzystywane głównie w placówkach oświatowych: przedszkolach, szkołach, firmach, urzędach, a także w gospodarstwach domowych.

  • Tablica na rzepy doskonale pasuje do pomieszczeń, w których mieszczą się stowarzyszenia, różnego rodzaju koła wędkarskie lub inne małe organizacje, gdyż nadają klimatu pomieszczeniu dzięki dowolnej kolorystyce tkaniny.

Tablica tekstylna –  zalety

  • różnorodność kolorów powierzchni – tablica materiałowa w standardzie wyprodukowano w 4 kolorach (czerwony, niebieski, zielony i szary) lub za dopłatą możliwy jest wybór spośród 27  innych kolorów,

  • jakość wykonania – tablica materiałowa oprawiona w ramy aluminiowe anodowane na kolor srebrny co zapewnia trwałość i odporność, narożniki z tworzywa, dzięki którym tablica na rzepy nie ma ostrych krawędzi oraz solidny trwały i twardy podkład, co daje wieloletnią trwałość nawet przy intensywnym wpinaniu pinezek,

  • łatwy montaż – tablica materiałowa posiada zestaw montażowy wraz z instrukcją umożliwia samodzielny montaż bez konieczności pomocy fachowców.

 

  • Tablica materiałowa na rzepy może zostać powieszona w pionie jak i w poziomie, co daje więcej możliwości wykorzystania. Struktura tkaniny i kolorystyka ocieplą i ozdobią każde wnętrze.
  • Tablica tekstylna to produkt szczególnie dedykowany dla szkół, firm i gospodarstw domowych. W łatwy sposób można wpinać karteczki z ważnymi informacjami, przypomnienia, listy zadań do wykonania, prace młodszych domowników.
  • Tablica materiałowa w placówkach szkolnych oprócz możliwości zawieszenia ważnych informacji dla rodziców i uczniów, stałe tablice materiałowe sprawdzają się także jako ekspozytory prac uczniów, gazetek klasowych lub jako pomoc w sekretariacie.
  • Tablica na rzepy pozwala na przypinanie elementów nie tylko pinezkami, ale również elementów na podkładzie z rzepa.